Czy szafy przesuwany to dobry wybór?

Twoje mieszkania nie posiada zbyt wiele wolnej przestrzeni do zaaranżowania? W tym celu warto zwłaszcza zwrócić uwagę na to, by nabyć meble wysokiej jakości ale także i nietypowe pod względem kształtów – takie, aby idealnie współgrały z rozmiarami wnętrza. Wśród tych elementów meblowych szczególnie godne polecenia okazują się szafy przesuwne.


Szafy przesuwane

Na ustawienie szafy w pokoju potrzebna jest olbrzymia część powierzchni. W związku z tym szafa przesuwna okazuje się opcją niemal doskonałą. Jest to wariant zapewniający dużą oszczędność. Nie musisz bowiem tracić zbytnio miejsca jakie posiadasz w pokoju na rozplanowanie położenia szafy, gdyż mebel ten z reguły tworzony jest na zamówienie i umieszczany w wolnych wnękach.
W szafach przesuwnych godnym uwagi elementem jest też to, że meble ten okazuje się bardzo wytrzymały bowiem skonstruowany z dobrych jakościowo surowców i do tego wyposażony w najlepsze systemy prowadnic łożyskowych które umożliwiają łatwe i szybkie przesuwanie drzwiczek. Tym samym nie szafa przesuwna jest komfortem – tak pod względem praktycznym i funkcjonalnym, jak również i z punktu widzenia estetycznego.

źródło: CIB - Centrum Informacji Biznesowej

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka
(0)

Dodaj opinię

Ocena: