Meble do kuchni? gotowe czy na zamówienie ?

Szukasz dobrego sklepu meblowego? Pasuje Ci odświeżyć wygląd Twojej kuchni? Może lepszym rozwiązaniem byłoby jednakże zdecydowanie się na meble kuchenne robione na zamówienie? Tradycyjne salony meblowe oczywiście pękają w szwach od ilości różnorakich zestawów mebli kuchennych jednakże nierzadko ich ceny są tak wygórowane, że trudno jest je nabyć przeciętnemu domownikowi.


Ceny mebli kuchennych

Wpływ na wysoką cenę mebli kuchennych może mieć wiele czynników. Po pierwsze może to być zbyt duża marża, po drugie popularność i rozpowszechnienie danego salonu, a po trzecie miejsce usytuowania sklepu – te w centrum dużego miasta będą znacząco droższe niż te na obrzeżach. W przypadku robienia mebli na zamówienie jest jednakże zupełnie inaczej. Chodzi bowiem o to, że meble kuchenne tak produkowane są praktycznie zawsze warte swojej ceny.


Niekiedy przypominają one bowiem niemal dzieło sztuki. Są bardzo oryginalne pod względem tak struktury, jak również i kształtów. Stanowią one świetne rozwiązanie dla pomieszczeń kuchennych dość nietypowych. Nie ma kłopotu bowiem z tym, aby meble kuchenne robione na zamówienie umieścić w wielkiej i przestronnej kuchni, czy też wręcz przeciwnie w malutkiej i ciasnej.

źródło: CIB - Centrum Informacji Biznesowej

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka pusta gwiazdka
(0)

Dodaj opinię

Ocena: