Gdzie kupić nasze produkty

(81)502 12 30

Masz pytania?

Zadzwoń

lub
napisz do Nas

Formularz kontaktowy

Kim jesteśmy

W czasach nieustannego pospiechu i błyskawicznego rozwoju, potrzebujemy tym bardziej miejsca, w którym możemy na chwilę odetchnąć i poczuć się bezpiecznie. Takim właśnie miejscem jest nasza sypialnia. Najważniejszym meblem w tym pomieszczeniu jest oczywiście łóżko, którego kształt, kolor i inne walory powinniśmy starannie dobrać. Meble Meblam stworzone są właśnie z ta myślą. To właśnie one pomogą w stworzeniu własnego, niepowtarzalnego, solidnego domu.

Łóżka wykonywane przez naszą firmę cechują się solidnością i trwałością. Wykonane są w technice drewna klejonego i oklejanego naturalnymi okleinami. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć łóżka wygodne i o nie spotykanym wzornictwie. Różnorodna stylistyka i duża dowolność w sposobie wykończenia umożliwiają każdemu w zależności od jego indywidualnych upodobań, odnaleźć oryginalne, pasujące do jego sypialni łóżko.

Zakup naszego łóżka, oprócz zalet funkcjonalnych, wprowadzi do państwa sypialni elegancję i piękno czyniące coś więcej niż mebel. 


Zamówienia można składać:

- faxem: (81) 502 12 35

- za pośrednictwem poczty elektronicznej: info@meblam.pl