Meble - wszystko o meblach i meblarstwie PoradyUrządzenie garderoby Ocena 5 na podstawie 7 komentarzy

Urządzenie garderoby

Urządzenie garderoby

Projektowanie wnętrz Rzeszów nie jest zadaniem łatwym - tym bardziej, że niektóre pomieszczenia wymagają szczególnej staranności przy tworzeniu aranżacji. Do takich wnętrz zaliczymy między innymi garderobę. 


domowy niezbędnik

Dobrze zaprojektowana garderoba pozwoli nam zaprowadzić porządek w mieszkaniu, a przechowywanie ubrań będzie bezproblemowe i wygodne. W garderobie można trzymać nie tylko odzież, ale też inne przydatne na co dzień rzeczy. Jest to pomieszczenie niezwykle użyteczne, którego nie może zabraknąć w żadnym funkcjonalnym mieszkaniu.

co powinno się znaleźć w garderobie

Garderoba może zawierać w sobie różne rozwiązania - najbardziej popularne są półki, ale równie dobrze mogą być w niej zamontowane przydatne wieszaki. Wiele osób decyduje się na zakupienie garderoby na wymiar - wówczas możemy we własnym zakresie zaprojektować charakter mebla. Jeśli nie mamy zbyt dużo miejsca na garderobę, a zależy nam na tym, aby mebel był pojemny - możemy zdecydować się na zabudowę do sufitu. W garderobie nigdy nie ma za dużo miejsca - im większa jest, tym lepiej. W końcu oprócz ubrań można tam też przechowywać deskę do prasowania, walizki, a nawet plecaki. W garderobie można też zorganizować miejsce na  obuwie - a to będzie szczególnie istotne w przypadku pań, które najczęściej posiadają wiele par butów.  

Dodaj komentarz

Karolina
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Urządzenie garderoby powinno być bardzo przemyślane. Trzeba wyliczyć każdy centymetr, aby zagospodarować idealnie miejsce.

Daria
Dodano:
0
0

Garderoba powinna być dobrze zaprojektowana i wymierzona, żeby pomieścić jak najwięcej rzeczy. Oczywiście bez przesadnego ścisku.

Natalia
Dodano:
0
0

Uważam, że garderoba jest niezbędnym pomieszczeniem w życiu każdego domu.

Ola
Dodano:
0
0

Garderoba powinna być przestronna. Moim zdaniem lepiej postawić na dużo miejsca do wieszania ubrań. Kiedy są poskładane to zawsze się robią trochę pomięte. Z powieszonymi ubraniami nie ma tego problemu.

Janek
Dodano:
0
0

Garderoba to obecnie "must have" w każdym nowym domu.

Katarzyna
Dodano:
0
0

Posiadając garderobę możemy zrezygnować z wielkich szaf, które zajmują dużo miejsca w pokoju. Moim zdaniem takie rozwiązanie sprawia, że pokój wygląda dużo bardziej estetycznie.

Wiesław
Dodano:
0
0

Wiele lat temu kiedy budowałem dom nikt nie uwzględniał jeszcze jak bardzo potrzebne są garderoby. Gdybym budował dom teraz, z pewnością zrezygnowałbym z mało funkcjonalnych szaf na rzecz garderoby.


Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Łóżko do sypialni najlepiej, jakby było duże i wygodne....
Meble do przedpokoju nie powinny być duże i w dużej...
U mnie najlepiej sprawdzają się lampy wiszące włoskie....
Aranżacja mieszkań powinna rozpoczynać się od rzeczy...
Pokój mojego dziecka z pewnością będzie w pastelowych...
Jasne barwy pozytywnie wpływają na dziecko. Podobno...
Urządzenie garderoby powinno być bardzo przemyślane. Trzeba...
Aranżacja salonu, aby go rozjaśnić powinna być bogata w...