Meble - wszystko o meblach i meblarstwie PoradyUrządzenie garderoby Ocena 5 na podstawie 8 komentarzy

Urządzenie garderoby

Urządzenie garderoby

Projektowanie wnętrz Rzeszów nie jest zadaniem łatwym - tym bardziej, że niektóre pomieszczenia wymagają szczególnej staranności przy tworzeniu aranżacji. Do takich wnętrz zaliczymy między innymi garderobę. 


domowy niezbędnik

Dobrze zaprojektowana garderoba pozwoli nam zaprowadzić porządek w mieszkaniu, a przechowywanie ubrań będzie bezproblemowe i wygodne. W garderobie można trzymać nie tylko odzież, ale też inne przydatne na co dzień rzeczy. Jest to pomieszczenie niezwykle użyteczne, którego nie może zabraknąć w żadnym funkcjonalnym mieszkaniu.

co powinno się znaleźć w garderobie

Garderoba może zawierać w sobie różne rozwiązania - najbardziej popularne są półki, ale równie dobrze mogą być w niej zamontowane przydatne wieszaki. Wiele osób decyduje się na zakupienie garderoby na wymiar - wówczas możemy we własnym zakresie zaprojektować charakter mebla. Jeśli nie mamy zbyt dużo miejsca na garderobę, a zależy nam na tym, aby mebel był pojemny - możemy zdecydować się na zabudowę do sufitu. W garderobie nigdy nie ma za dużo miejsca - im większa jest, tym lepiej. W końcu oprócz ubrań można tam też przechowywać deskę do prasowania, walizki, a nawet plecaki. W garderobie można też zorganizować miejsce na  obuwie - a to będzie szczególnie istotne w przypadku pań, które najczęściej posiadają wiele par butów.  

Dodaj komentarz

Kaja
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Marzy mi się wielka garderoba.Pomyślę nad nią kiedy będę miała swój własny dom.Polecam artykuł.

Karolina
Dodano:
0
0

Urządzenie garderoby powinno być bardzo przemyślane. Trzeba wyliczyć każdy centymetr, aby zagospodarować idealnie miejsce.

Daria
Dodano:
0
0

Garderoba powinna być dobrze zaprojektowana i wymierzona, żeby pomieścić jak najwięcej rzeczy. Oczywiście bez przesadnego ścisku.

Natalia
Dodano:
0
0

Uważam, że garderoba jest niezbędnym pomieszczeniem w życiu każdego domu.

Ola
Dodano:
0
0

Garderoba powinna być przestronna. Moim zdaniem lepiej postawić na dużo miejsca do wieszania ubrań. Kiedy są poskładane to zawsze się robią trochę pomięte. Z powieszonymi ubraniami nie ma tego problemu.

Janek
Dodano:
0
0

Garderoba to obecnie "must have" w każdym nowym domu.

Katarzyna
Dodano:
0
0

Posiadając garderobę możemy zrezygnować z wielkich szaf, które zajmują dużo miejsca w pokoju. Moim zdaniem takie rozwiązanie sprawia, że pokój wygląda dużo bardziej estetycznie.

Wiesław
Dodano:
0
0

Wiele lat temu kiedy budowałem dom nikt nie uwzględniał jeszcze jak bardzo potrzebne są garderoby. Gdybym budował dom teraz, z pewnością zrezygnowałbym z mało funkcjonalnych szaf na rzecz garderoby.


Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

odkurzacz profesjonalny jest przede wszystkim mocniejszy od...
szukałam właśnie jakiejś szafki łazienkowej, super, że...
Zawsze zmieniam wystrój gdy nadchodzi wiosna, od razu każdy...
Bardzo ciekawy artykuł, pomógł mi :)
Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni przy biurku jest...
Niektórzy ulegają emocjom i zaczynają aranżację wnętrz...
Projektant tak dobierze kolory i wzory, że nic nie będzie...
Bardzo podoba mi się trend, który polega na urządzaniu...