Meble - wszystko o meblach i meblarstwie PoradyBiżuteria i okulary z drewna Ocena 5 na podstawie 1 komentarza

Biżuteria i okulary z drewna

Biżuteria i okulary z drewna

Wiele dodatków i ozdób jest obecnie produkowanych z drewna. To jeden z najbardziej szlachetnych i wytrzymałych materiałów, co zaczynamy coraz bardziej doceniać. Dzięki dodatkom z drewna czujemy się bardziej eko oraz mamy świadomość posiadania rzeczy z górnej półki. Ich przykładem mogą być chociażby okulary czy biżuteria.

Drewniane okulary to zazwyczaj ręcznie wykonywane przedmioty. Wyglądają one bardzo solidnie i w zależności od rodzaju, czasami wyróżniają się widoczną z daleka konstrukcją z drewna, a innym razem stanowią produkty jak każde inne. Drewno może być bowiem malowane i nie odróżnia się niczym od innych materiałów. W zależności czy chcemy się okularami z drewna pochwalić czy też po prostu zapewnić sobie komfort noszenia i używania drewnianych oprawek, możemy wybrać najlepszą dla nas opcję produktu. Zazwyczaj oprawki z drewna dotyczą okularów przeciwsłonecznych, jednak czasami są one produkowane też do szkieł korekcyjnych. Można również zakupić okulary z drewna ze szkłami zerowymi, by po prostu uczynić z nich ozdobę.


Z drewna produkowana jest także biżuteria. I nie należy jej kojarzyć tylko z kolorowymi koralami będącymi pamiątką z gór. Drewniana biżuteria to wysokiej jakości pierścionki, wisiorki, kolczyki czy też bransoletki. Nieraz ciężko jest rozpoznać, że zostały one wykonane z drzewa. Do produkcji biżuterii z drewna jest wykorzystywane nie tylko dobrze znane drewno, występujące także w Polsce, ale też drewno egzotyczne np.: kokosowe, palmowe. Wygląda ono nieco inaczej niż nasze. Jest stosowane do wielu rodzajów ozdób, zarówno dla pań, jak i panów. Są to zarówno bardzo dekoracyjne, złożone z wielu elementów przedmioty, jak i te skromne, które potrafią uzupełnić wygląd oraz dopasować się do każdej tworzonej przez nas stylizacji. Tworzone są one w całości z drewna, jak i w połączeniu z rzemykami, kamykami i muszelkami.

Tagi

Dodaj komentarz

Ania
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

mam okulary z drewna egoztycznego - są mega! .


Warto przeczytać

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jeżeli produkujesz meble lub kupiłeś meble w stanie...
W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości...
Meble dla dzieci naszej firmy to dobre rozwiązanie dla...
Dobrze przygotowane drewno dębowe to bardzo popularny,...
drewniane podłogi sa ciepłe i miękkie. Jedyna wada to...
Niezwykły styl, wytrzymałość oraz pełen profesjonalizm...
ładne są - tylo nie wiem jak z wytrzymałością kasty :(...
drewno w aranzacji wnętrz pasuje do każdego stylu - nie...