Meble - wszystko o meblach i meblarstwie Dom i OgródPołączenie kuchni z salonem Ocena 5 na podstawie 6 komentarzy

Połączenie kuchni z salonem

berlin-1571046-1920.jpg

W ostatnich latach coraz częściej spotykanym rozwiązaniem jest łączenie kuchni z salonem. Jest to aranżacja doskonale sprawdzająca się w małych mieszkaniach, gdzie nie ma miejsca na wydzieloną kuchnię i osobny salon. Kuchnia otwarta na salon świetnie wygląda również w dużych domach, daje wrażenie dodatkowej przestrzeni, czystości i otwartości.


O czym należy pamietać

Jak urządzić otwartą kuchnię, by spełniała jak najlepiej wszystkie swoje zadania? Warto pomyśleć nad rozwiązaniem, dzięki któremu osoba przygotowująca posiłki w kuchni, będzie mogła być zwrócona twarzą do przebywających w salonie osób. Dzięki temu będzie mogła czynnie uczestniczyć w życiu rodziny, czy chociażby umilać sobie czas przygotowywania posiłków ulubionym serialem. Dzięki połączeniu z salonem kuchnia, szczególnie ta nieposiadająca osobnego okna, staje się lepiej doświetlona i bardziej słoneczna. Urządzając kuchnię połączoną z salonem pamiętajmy, by w całym pomieszczeniu dominowała jedna stylistyka, dzięki czemu uzyskamy wrażenie spójności i harmonii. Unikaj sytuacji, w której salon będzie urządzony w chłodnym, nowoczesnym stylu, a kuchnia utrzymana będzie w wiejskiej stylizacji. Wprowadzi to niepotrzebny i niepożądany chaos, zaburzający całą koncepcję. Postarajmy się również zarówno na powierzchni należącej do salonu, jak i do tej przynależącej do kuchni, zastosować to samo pokrycie podłogowe.

Pod tym adresem znajdziesz wszystkie meble aby urządzić połączone ze soba pomieszczenia https://www.exceleo.pl/

Dodaj komentarz

Exceleo
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Exceleo oferuje wiele rodzajów mebli wykonywanych we włoskich fabrykach. Projektowane są one przez designerów z Italii, którzy nadają im nie tylko cechy zapewniające komfort ich użytkownikom, ale też dbają o estetykę mebli. Portal jednak nie tylko sprzedaje meble, ale też pomaga w ich wyborze. Do dyspozycji klienta są również architekci wnętrz współpracujący z Exceleo. Mogą oni od podstaw stworzyć dla klienta projekt wystroju pomieszczenia lub pomóc tylko w dobraniu nowych elementów.

Exceleo
Dodano:
0
0

Exceleo to sklep oferujący wiele modeli włoskich mebli z rozmaitych kolekcji. Wszystkie one są wykonywane we Włoszech, a projektowane przez designerów z Italii. Styl włoskich mebli jest znany na całym świecie, tak samo jak ich wysoka jakość i solidne wykończenie. W sklepie Exceleo każdy może znaleźć coś dla siebie, zarówno meble klasyczne, jak i te nowoczesne. Do dyspozycji klienta są również porady architektów. W przypadku szukania inspiracji można je znaleźć na blogu portalu.

Kaja
Dodano:
0
0

Świetnym rozwiązaniem jest połączenie salonu kuchnią.Oszczędzimy wtedy trochę miejsca.

Franciszek
Dodano:
0
0

Fajnie jest gdy osoba przygotowująca potrawy w kuchni może aktywnie uczestniczyć w życiu rodzinnym.

Kuba
Dodano:
0
0

Bardzo podobają mi się aneksy kuchenne połączone z salonem. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które wprowadza bardzo fajną atmosferę pomiędzy domownikami.

Waleria
Dodano:
0
0

Jeśli salon połączony jest z kuchnią to najlepszym rozwiązaniem będzie urządzenie tych pomieszczeń w takim samym stylu aby całość wydawała się spójna.


Warto przeczytać

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Super fajny tonujący kolor, uwielbiam pomieszczenia z...
Rad-Pol oferuje szeroki wybór mebli włoskich od najlepszych...
Rad-Pol to internetowy sklep, w którym dostępne są wysokiej...
Rad-Pol to portal na temat włoskich mebli, na którym...
Warto wybrać wysokiej jakości meble oraz takie, które...
Styl retro jest genialny. W tym stylu planuję urządzić moje...
Łóżko do sypialni najlepiej, jakby było duże i wygodne....
Meble na wymiar będą dobrym pomysłem dla małej kuchni.