Meble - wszystko o meblach i meblarstwie Dom i OgródPokój dla bliźniąt Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Pokój dla bliźniąt

berlin-1571046-1920.jpg

Aranżując pokój dla swoich bliźniąt nie możemy zapominać, że mimo że wyglądają oni czasami identycznie to jednak są różni. Mają inne charaktery i inne upodobania, więc dekorując pokój powinniśmy stworzyć go dla obojga z nich. Najlepszym sposobem jest dać dziecku wybór. Pozwolić mu pokazać jaki chce kolor ścian czy mebli. 

 


Mając dwójkę pociech w jednym pokoju można również zrobić tak, by każde z nich czuło, że ma swój własny kąt. Może zamiast jednego dwupiętrowego łóżka, lepiej wstawić dwa. Dwa biurka i dodatki dla każdego dziecka według ich uznania z pewnością będą dobrym rozwiązaniem. Jeżeli pociechy zadecydują, że chcą mieć wszystko tak samo, również im na to pozwólmy. Bliźnięta zawsze mają czas, gdy dzielą się wszystkim i chcą być identyczni. Później dla odmiany robią wszystko zupełnie odwrotnie. Pokój jednak będzie dla nich ważnym miejscem, w którym będą spędzać dużo czasu, dlatego zaplanujmy wszystko tak, jak powinno być.  

Dodaj komentarz

Kaja
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Dużo zależy od wielkości pokoju.Jeśli mamy mały pokój lepszym rozwiązaniem będzie łóżko piętrowe.Ja miałam takie łóżko ze swoim bratem i nie narzekam.Oczywiście łóżko można ozdobić różnymi naklejkami tak aby było bardziej dopasowane do każdego dziecka.

Sandra
Dodano:
0
0

Zgadzam się z tym artykułem. Pokój dla bliźniąt powinien być dla obojga z bliźniąt. Podoba mi się kupienie dwóch łóżek, niż jednego piętrowego łóżka.


Warto przeczytać

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Rad-Pol oferuje szeroki wybór mebli włoskich od najlepszych...
Rad-Pol to internetowy sklep, w którym dostępne są wysokiej...
Rad-Pol to portal na temat włoskich mebli, na którym...
Rad-Pol oferuje wysokiej jakości meble włoskie produkowane w...
Meble do recepcji hotelu powinny być dobrej jakości oraz...
Myślę, że łóżko to taki mebel, w który warto...
Szafki kuchenne powinny być głębokie i pojemne. Nigdy nie...
Fajnie jest gdy osoba przygotowująca potrawy w kuchni może...