Meble - wszystko o meblach i meblarstwie Dom i OgródKrzesła barowe do kuchni i jadalni, czyli kilka słow o hokerach

Krzesła barowe do kuchni i jadalni, czyli kilka słow o hokerach

berlin-1571046-1920.jpg

Hokery to meble, które są w tym momencie niezwykle popularne. Wszytko dzięki modzie na łączenie kuchni z jadalnią. Dzięki temu projektanci wnętrz coraz częściej zaczęli sięgać po wyspy kuchenne lub wysokie blaty, do których najlepiej pasują właśnie hokery https://www.italiastyle.pl/sklep/meble/hokery.html. Elementy te występują w rozmaitych formach, kolorach oraz stylach. Hokery łączą w sobie unikatowy design oraz funkcjonalność i z pewnością przypadną do gustu najbardziej wymagającym klientom.


komfortowe rozwiązanie

Hoker to nic innego jak wysoki stołek przeznaczony do użytku wraz ze wspomnianym blatem bądź wyspą https://www.rad-pol.com.pl/oferta/meble/hokery.html. W ostatnich latach na rynku pojawiło się sporo nowoczesnych modeli siedzisk, wykonanych z różnych materiałów. Wszystko dzięki trendom na tworzenie w domach bardziej otwartych przestrzeni. Coraz rzadziej spotkamy jadalnie ulokowane w oddzielnych pomieszczeniach. Ich miejsce wyparły pomieszczenia łączone, które są bardziej funkcjonalne, łatwo dostępne oraz przestronne. Aby połączyć kuchnię i jadalnię nie trzeba wiele. Wystarczy jedynie odpowiedni blat lub funkcjonalna wyspa. Wyspa to idealne rozwiązanie do kuchni i większym metrażu. Element ten stosowany jest zarówno jako roboczy blat kuchenny, jaki i stół do wspólnego spożywania posiłków. Wyspa jet wyższa niż standardowy stół, dlatego też aby wygodnie było przy niej siedzieć, potrzebne jest odpowiednio wysokie siedzisko, czyli hoker.

nowoczesna stylistyka

Hoker doskonale sprawdzi się także w przypadku blatu, oddzielającego przestrzeń kuchni od strefy jadalni. Dzięki temu rozwiązaniu w łatwy i szybki sposób można podzielić przestrzeń bez konieczności stawiania dodatkowych ścianek. Wysoki blat służy raczej do spożywania posiłków, dlatego zwykle nie ma tak dużej powierzchni jak standardowa wyspa. W przypadku blatu idealnym dodatkiem są hokery. Meble te zapewniają nie tylko miejsca do siedzenia, ale też podkreślają nowoczesny charakter wnętrza.

krzesła barowe

Hokery są bardzo często nazywane krzesłami barowymi, bo takie właśnie siedziska najczęściej spotykamy w knajpkach, zwłaszcza bezpośrednio przy barach. Hokery prezentują się niezwykle stylowo, a dzięki dostępności wielu wzorów i kolorów, bez trudu uda się znaleźć hoker do każdego rodzaju wnętrza. W sklepie Italia Style dostępne są hokery nowoczesne, klasyczne, minimalistyczne, a nawet industrialne. Każdy z nich jest ciekawym i estetycznym produktem, który poprawi funkcjonalność i podkreśli styl kuchni oraz jadalni.

Dodaj komentarz


Warto przeczytać

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Uważam, że lepiej jest skorzystać z porad projektanta, niż...
Uwielbiam stylowe lampy włoskie wiszące.
Inwestowanie w modną aranżację wnętrza z pewnością...
Projektant wnętrz u mnie to była ogromna ulga. Polecam...
Istnieje szeroki wybór fotela bujanego dzięki temu każdy...
Polecam jest świetna idealna na wieczory filmowe.
Z tego co wiem, coraz więcej urządza swoje mieszkania w...
porada: Fotel finka
Bardzo fajny fotel.Polecam idealnie pasuje do mojego wnętrza.