Meble - wszystko o meblach i meblarstwie Dom i OgródKrzesła barowe do kuchni i jadalni, czyli kilka słow o hokerach

Krzesła barowe do kuchni i jadalni, czyli kilka słow o hokerach

berlin-1571046-1920.jpg

Hokery to meble, które są w tym momencie niezwykle popularne. Wszytko dzięki modzie na łączenie kuchni z jadalnią. Dzięki temu projektanci wnętrz coraz częściej zaczęli sięgać po wyspy kuchenne lub wysokie blaty, do których najlepiej pasują właśnie hokery. Elementy te występują w rozmaitych formach, kolorach oraz stylach. Hokery łączą w sobie unikatowy design oraz funkcjonalność i z pewnością przypadną do gustu najbardziej wymagającym klientom.


komfortowe rozwiązanie

Hoker to nic innego jak wysoki stołek przeznaczony do użytku wraz ze wspomnianym blatem bądź wyspą https://www.rad-pol.com.pl/oferta/meble/hokery.html. W ostatnich latach na rynku pojawiło się sporo nowoczesnych modeli siedzisk, wykonanych z różnych materiałów. Wszystko dzięki trendom na tworzenie w domach bardziej otwartych przestrzeni. Coraz rzadziej spotkamy jadalnie ulokowane w oddzielnych pomieszczeniach. Ich miejsce wyparły pomieszczenia łączone, które są bardziej funkcjonalne, łatwo dostępne oraz przestronne. Aby połączyć kuchnię i jadalnię nie trzeba wiele. Wystarczy jedynie odpowiedni blat lub funkcjonalna wyspa. Wyspa to idealne rozwiązanie do kuchni i większym metrażu. Element ten stosowany jest zarówno jako roboczy blat kuchenny, jaki i stół do wspólnego spożywania posiłków. Wyspa jet wyższa niż standardowy stół, dlatego też aby wygodnie było przy niej siedzieć, potrzebne jest odpowiednio wysokie siedzisko, czyli hoker.

nowoczesna stylistyka

Hoker doskonale sprawdzi się także w przypadku blatu, oddzielającego przestrzeń kuchni od strefy jadalni. Dzięki temu rozwiązaniu w łatwy i szybki sposób można podzielić przestrzeń bez konieczności stawiania dodatkowych ścianek. Wysoki blat służy raczej do spożywania posiłków, dlatego zwykle nie ma tak dużej powierzchni jak standardowa wyspa. W przypadku blatu idealnym dodatkiem są hokery. Meble te zapewniają nie tylko miejsca do siedzenia, ale też podkreślają nowoczesny charakter wnętrza.

krzesła barowe

Hokery są bardzo często nazywane krzesłami barowymi, bo takie właśnie siedziska najczęściej spotykamy w knajpkach, zwłaszcza bezpośrednio przy barach. Hokery prezentują się niezwykle stylowo, a dzięki dostępności wielu wzorów i kolorów, bez trudu uda się znaleźć hoker do każdego rodzaju wnętrza. W sklepie Italia Style dostępne są hokery nowoczesne, klasyczne, minimalistyczne, a nawet industrialne. Każdy z nich jest ciekawym i estetycznym produktem, który poprawi funkcjonalność i podkreśli styl kuchni oraz jadalni.

Dodaj komentarz


Warto przeczytać

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Super fajny tonujący kolor, uwielbiam pomieszczenia z...
Rad-Pol oferuje szeroki wybór mebli włoskich od najlepszych...
Rad-Pol to internetowy sklep, w którym dostępne są wysokiej...
Rad-Pol to portal na temat włoskich mebli, na którym...
Szafki kuchenne powinny być głębokie i pojemne. Nigdy nie...
Exceleo to portal internetowy, który prowadzi sprzedaż...
Polecam szafy przesuwne. Są świetne i nie zajmują dużo...
Każde dziecko chce mieć własny pokój młodzieżowy,...