Meble - wszystko o meblach i meblarstwie DomiogrodAdopcja dziecka Ocena 5 na podstawie 6 komentarzy

Adopcja dziecka

Adopcja dziecka

Mimo wielokrotnych prób dalej nie udało się zostać rodzicami ? Nie wiecie, czy doczekacie się upragnionego maleństwa ? Może warto pomyśleć nad adopcją dziecka ? Wiele osób coraz częściej boryka się z takimi myślami. Bardzo chcą mieć swoje pociechy, co jednak nie zawsze jest naturalnie możliwe.


Odpowiedzialność

Pomyśl jak wiele maluchów cierpi, mieszkając w domu dziecka. Nie z ich winy, są skazani na taki los. Czują się niechciani i niekochani. Jedyne czego potrzebują to odrobina miłości, którą Ty możesz im zapewnić. Z pewnością bardzo boisz się takiej odpowiedzialności. Myślisz sobie, że adoptowane dziecko nigdy nie będzie takie samo jak to, które byś urodziła, bo nie płynie w nim Twoja krew ? Pomyśl ile jest niemowląt, które zostaje oddane, bo dziewczyna stwierdziła, że jest za młoda na bycie matką. Ważne jest kto wychowa tego malucha i to właśnie wpłynie na to, jakim stanie się człowiekiem. Może zatem warto pomyśleć nad adopcją ? Dzięki temu będziesz miała dziecko, które z pewnością pokochasz tak samo jak swoje, a ono zyska szansę na normalne życie i odwdzięczy się bezwarunkową miłością do Ciebie. 

Dodaj komentarz

Kaja
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Bardzo ciężko jest zaadoptować dziecko.Trzeba spełnić dużo warunków, a i tak nie mamy pewności czy się uda.

Renata
Dodano:
0
0

Wiele osób poddaje się, z tego powodu, że aby adopcja mogła zaistnieć musi być spełniona masa wytycznych. Myślę, że jeśli byłoby to łatwiejsze to wiele osób zdecydowałoby się na dziecko, jako rodzina zastępcza.

Irek
Dodano:
0
0

Dużo małżeństw chciałoby zaadoptować dziecko ale po prostu nie wie jak się za to zabrać. Temat adopcji powinien być częściej poruszany, żeby zachęcić i wspomóc małżeństwa w tej sytuacji.

Marzena
Dodano:
0
0

Adopcja to bardzo trudny i emocjonujący proces. Coś o tym wiem.

Ania
Dodano:
0
0

Z tego co wiem domy dziecka są obecnie przepełnione a oddawanych dzieci ciągle przybywa. Adopcja mogłaby dać tym maluchom szansę na normalne życie.

Ewa
Dodano:
0
0

Od dłuższego czasu mam takie myśli, że chciałabym zaadoptować dziecko i odmienić jego los. Nie wiem jednak jak wygląda ta cała procedura adopcyjna i od czego trzeba zacząć.


Warto przeczytać

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

szukałam właśnie jakiejś szafki łazienkowej, super, że...
Zawsze zmieniam wystrój gdy nadchodzi wiosna, od razu każdy...
Bardzo ciekawy artykuł, pomógł mi :)
Bardzo modne są teraz schody drewniane ze szklaną...
Mój synek bardzo chce taki dywan, który przedstawia ulicę,...
Na rynku dostępne są już płytki imitujące panele. To też...
Garderoba powinna być przede wszystkim pojemna i...
Podziwiam ludzi z wielkim sercem, którzy tworzą rodziny...