Meble - wszystko o meblach i meblarstwie DomiogrodAdopcja dziecka Ocena 5 na podstawie 6 komentarzy

Adopcja dziecka

Adopcja dziecka

Mimo wielokrotnych prób dalej nie udało się zostać rodzicami ? Nie wiecie, czy doczekacie się upragnionego maleństwa ? Może warto pomyśleć nad adopcją dziecka ? Wiele osób coraz częściej boryka się z takimi myślami. Bardzo chcą mieć swoje pociechy, co jednak nie zawsze jest naturalnie możliwe.


Odpowiedzialność

Pomyśl jak wiele maluchów cierpi, mieszkając w domu dziecka. Nie z ich winy, są skazani na taki los. Czują się niechciani i niekochani. Jedyne czego potrzebują to odrobina miłości, którą Ty możesz im zapewnić. Z pewnością bardzo boisz się takiej odpowiedzialności. Myślisz sobie, że adoptowane dziecko nigdy nie będzie takie samo jak to, które byś urodziła, bo nie płynie w nim Twoja krew ? Pomyśl ile jest niemowląt, które zostaje oddane, bo dziewczyna stwierdziła, że jest za młoda na bycie matką. Ważne jest kto wychowa tego malucha i to właśnie wpłynie na to, jakim stanie się człowiekiem. Może zatem warto pomyśleć nad adopcją ? Dzięki temu będziesz miała dziecko, które z pewnością pokochasz tak samo jak swoje, a ono zyska szansę na normalne życie i odwdzięczy się bezwarunkową miłością do Ciebie. 

Dodaj komentarz

Kaja
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Bardzo ciężko jest zaadoptować dziecko.Trzeba spełnić dużo warunków, a i tak nie mamy pewności czy się uda.

Renata
Dodano:
0
0

Wiele osób poddaje się, z tego powodu, że aby adopcja mogła zaistnieć musi być spełniona masa wytycznych. Myślę, że jeśli byłoby to łatwiejsze to wiele osób zdecydowałoby się na dziecko, jako rodzina zastępcza.

Irek
Dodano:
0
0

Dużo małżeństw chciałoby zaadoptować dziecko ale po prostu nie wie jak się za to zabrać. Temat adopcji powinien być częściej poruszany, żeby zachęcić i wspomóc małżeństwa w tej sytuacji.

Marzena
Dodano:
0
0

Adopcja to bardzo trudny i emocjonujący proces. Coś o tym wiem.

Ania
Dodano:
0
0

Z tego co wiem domy dziecka są obecnie przepełnione a oddawanych dzieci ciągle przybywa. Adopcja mogłaby dać tym maluchom szansę na normalne życie.

Ewa
Dodano:
0
0

Od dłuższego czasu mam takie myśli, że chciałabym zaadoptować dziecko i odmienić jego los. Nie wiem jednak jak wygląda ta cała procedura adopcyjna i od czego trzeba zacząć.


Warto przeczytać

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Rad-Pol oferuje szeroki wybór mebli włoskich od najlepszych...
Rad-Pol to internetowy sklep, w którym dostępne są wysokiej...
Rad-Pol to portal na temat włoskich mebli, na którym...
Rad-Pol oferuje wysokiej jakości meble włoskie produkowane w...
Obecnie rodzice poświęcają swoim dzieciom coraz mniej...
Bardzo wszechstronna i funkcjonalna zabawka. Z pewnością...
Zauważyłam, że jest coraz większy wybór tego typu zabawek...
Niestety mam w sypialni rozkładaną kanapę i o ile na...